Apie mus

Apie Baltic Marine

Efektyvumas, patikimumas ir ekonomiškumas

UAB „Baltic Marine Spedition“ įsikūrusi Lietuvoje, Klaipėdos mieste. Tai labai patogus strateginis logistikos centras, jungiantis kelių, vandens ir geležinkelio pervežimų srautus. Klaipėdos uostas yra vienintelis neužšąlantis uostas rytinėje Baltijos jūros dalyje. Mūsų įmonė turi visas reikiamas licenzijas ir per ilgą laiką  sukauptą patirtį bei patikimus partnerius visose pasaulio šalyse. Vertiname kiekvieną savo klientą, todėl visus pavestus darbus atliekame preciziškai ir laiku.

Šiuo metu mūsų pagrindiniai krovinių pervežimo srautai keliauja per Baltarusijos, Rusijos, Ukrainos, Kazachstano, Uzbekistano teritorijas. Kasdieną skraidiname krovinius iš Azijos į įvairias pasaulio šalis.

Kompanijos principai

Mūsų filosofija

Vizija

Vizija

Tapti viena iš stipriausių ir patikimiausių logistikos paslaugas teikiančių įmonių Lietuvoje yra iššūkis, reikalaujantis nuoseklumo, efektyvaus vadovavimo ir strateginės plėtros. Tokia yra mūsų vizija, kuriai esame pasiryžę paskirti viską.

Misija

Misija

Atlikti tik kokybiškas paslaugas ir maksimaliai sumažinti visus rūpesčius, susijusius su krovinio siuntimu, dokumentų ir formalumų tvarkymu. Ši įmonės misija akcentuoja ne tik aukštus kokybės standartus, bet ir stiprų pasiryžimą pasitelkti inovacijas, siekiant optimaliai integruoti logistikos operacijas nuo pradžios iki pabaigos.

Tikslas

Tikslas

Rasti klientui priimtiniausią laiko, kainos ir kokybės sprendimą yra esminis tikslas, kurį siekia mūsų įmonė. Ši misija atskleidžia bendrą siekį derinti tris pagrindinius aspektus – laiką, kainą ir kokybę – taip, kad klientas jaustųsi patenkintas ir vertinantis teikiamas paslaugas arba produktus.
KĄ MES DAROME

Gabename krovinius įvairiais būdais

Mūsų ilgalaikė patirtis logistikoje bei per tą laiką užmegzti artimi ryšiai su partneriais visame pasaulyje užtikrina greitą, ekonomišką ir kokybišką jūsų krovinių pristatymą nepriklausomai nuo jo dydžio ar pavojingumo. Mūsų darbo principai: operatyviai ir tiksliai suteikti informaciją, sąžiningai ir laiku vykdytį finansinius įsipareigojimus, atlygintį patirtą žalą ir praradimus, ištesėti savo žodį.

UAB „BALTIC MARINE SPEDITION“

Direktorius

Mantas Sakalauskas yra charizmatiškas ir aukštos kvalifikacijos vadovas, įkvėptas siekti aukščiausių rezultatų. Jo lyderystės stilius grindžiamas skaidrumu, inovatyvumu ir strategiškumu, kurie yra esminiai kompanijos sėkmės raktai. Šis energingas vadovas turi stiprų suvokimą apie verslo aplinką, o jo vizija ir atsidavimas įmonės augimui bei plėtrai lemia bendrovės ilgalaikį sėkmės kelionės kryptį.

lt_LTLithuanian