Perkraustymo paslaugos

Tarptautinės perkraustymo paslaugos

Šiuolaikiniame pasaulyje yra daugybė galimybių ir situacijų, kurios dažnai mus nuveda į skirtingas pasaulio šalis. Naujas darbo pasiūlymas kitoje valstybėje, sprendimas pakeisti gyvenamąją vietą dėl klimato sąlygų ar santuoka su užsieniečiu reiškia ne tik gyvenamosios vietos pakeitimą, bet ir visų savo daiktų pervežimą. Toks persikraustymas yra svarbus žingsnis kiekvieno žmogaus gyvenime, o mes rūpinamės, kad jis būtų lengvas, paprastas ir sklandus. Išklausę jūsų poreikius, pateikiame jums asmeniškai pritaikytą persikraustymo planą, pagal kurį vykdome visus darbus.

Perkraustymo paslaugos visame pasaulyje

UAB „Baltic Marine Spedition“ teikia tarptautinio perkraustymo paslaugas į skirtingas pasaulio šalis. Tarp populiariausių krypčių yra Europos Sąjungos šalys, Jungtinė Karalystė, Šiaurės Amerika, Australija, Naujoji Zelandija, tačiau galime pervežti jūsų daiktus į bet kurį kitą žemyną ar valstybę. Padėsime jums nugabenti bet kokio dydžio krovinį: nesvarbu, ar kraustotės iš vieno kambario buto, ar didžiulio nuosavo namo.
Paprastai daiktų pervežimo trukmė priklauso nuo atstumo, pasirinkto maršruto, transporto rūšies, muitinės procedūrų sudėtingumo ir jūsų turimo biudžeto. Galime pasiūlyti perkraustymą sausumos, oro ar jūrų transporto priemonėmis. Pasirinkus oro transportą, kelionė gali trukti vos 3-4 dienas, tačiau ji bus brangesnė lyginant su jūrų transportu. Tačiau jeigu laiko veiksnys jums nėra pats svarbiausias, jūrinio kelio pasirinkimas bus taupesnis sprendimas. Tuo tarpu nedideliems atstumams įveikti dažniausiai pasitelkiamos sausumos transporto priemonės.

Visapusiškos perkraustymo paslaugos

Pervežti daiktus į užsienį yra sudėtingiau nei judėti šalies viduje, nes atsiranda papildomos procedūros, reikia užpildyti įvairias deklaracijas ir dokumentus, tinkamai pasiruošti kelionei. Kuo daugiau šalių yra kertama, tuo ši biurokratinė našta tampa sudėtingesnė. Mes pasirūpiname visomis svarbiomis detalėmis, kurios gali iškilti perkraustymo proceso metu. Atliekame muitinės procedūras tiek išvykimo, tiek atvykimo valstybėje. Padedame suregistruoti ir sužymėti kiekvieną daiktą pagal muitinės keliamus reikalavimus taip, kad jums netektų papildomai gaišti laiko gilinantis į teisės aktus. Be to, visos kelionės metu stebime krovinį ir rūpinamės iškylančiais nesklandumais.

Tinkamas daiktų paruošimas kelionei 

Tarptautinio perkraustymo metu yra pervežami įvairūs daiktai, pradedant nuo stambių baldų, dviračių, įrangos, baigiant drabužiais, žaislais ar namų dekoracijomis. Kiekvienas daiktas yra brangus, nepriklausomai nuo jo piniginės vertės, todėl svarbu, kad į pristatymo vietą atvyktų toks, koks iškeliavo. Jūsų daiktų saugumas mums yra svarbiausias, todėl skiriame didžiulį dėmesį krovinių paruošimui, padėdami jums supakuoti daiktus taip, kad ilgo pervežimo metu jie nenukentėtų: nesudužtų, nesuskiltų, nesulūžtų. Nepaisant to, jūsų daiktai yra papildomai apdraudžiami nuo sugadinimo visuose perkraustymo etapuose: pakavimo, pakrovimo, pervežimo, pristatymo į namus. Mūsų profesionali komanda atidžiai rūpinasi, kad visas procesas vyktų sklandžiai nuo pradžios iki pabaigos.

lt_LTLithuanian