Archives

Jūrinių konteinerių pardavimas

Parduodame įvairių tipų jūrinius IBC konteinerius. Nauji ir naudoti atsižvelgiant į klientų poreikius.

20″/40″/40HQ sausam sandėliavimui
20″/40″/40HQ šaldytuvai, palaiko temperaturą -25c +25c.
Tank konteineriai/cisternos skystų, dujnių, pavojingų krovinių laikymui.

Konteinerių išmatavimai:

20″ 5,9*2,35*2,40m
40″ 12,03*2,35*2,40m
40HQ 12,03*2,35*2,70m 

Cisternos Išmatavimai:
Skersmuo 2,20 m
Ilgis 5,40 m
Talpa 24000 ltr
Darbinė apkrova 36000kg
Taros svoris 3800kg
Nerudyjančio plieno sienelės storis 5,4mm
Laikančiojo rėmo išmatavimai: l*w*h 6,05*2,44*2,60m

IBC konteineriai randasi Klaipėdoje

Sandėliavimo paslaugos

Mes žinome kaip svarbu saugus ir patikimas krovinio perkrovimas ir saugojimas. Klientų patogumui teikiame krovos sandėliavimo paslaugas Lietuvoje, Europoje, Rusijoje. Laiko patikrinti partneriai ir atrinkti sandėliai leidžia užtikrinti saugų krovinių sandėliavimą strategiškai patogiausioje vietoje. Sandėliuose atliekamos muitinės procedūros ir performinimai. 

Mūsų galimybės:
Sandėliuoti pavojingus, šaldytus, skystus, birius krovinius.
Markiruoti, tvirtinti, žymėti, paletuoti, rūšiuoti, sverti.
Muitinės sandėliai akcizinėm prekėm.

Negabaritiniai kroviniai

Negabaritinių krovinių gabenimas reikalauja itin daug žinių ir kompetencijos. Pritaikant įvairias transportavimo schemas galime žymiai sumažinti kaštus. Leidimų išdavimas ir kiekvienos atskiros valstybės taikomų apribojimų, įkainių žinojimas mums leidžia maksimaliai optimizuoti pervežimo maršrutą ir kainą.

Pavojingų krovinių transportavimas

Mūsų įmonė turi reikiamas licenzijas pavojingų krovinių pervežimams (visoms ADR klasėms nuo 1 iki 9) sausumos, jūrų ir oro transportu. Lipdukų kroviniams ženklinti gamyba ir tiekimas. Sertifikatų transportuojamiems kroviniams paruošimas ir išdavimas. Be šių sertifikatų negali būti transportuojamas nei vienas krovinys pradedant fejerverkais ir baigiant higienos priemonėmis. Agresyvių cheminių medžiagų pervežimas tank konteineriais ir autocisternomis. Krovinių markiravimas pavojingumo klases atitinkančiais lipdukais.

Geležinkelio transportas

Krovinių pristatymas geležinkeliu iš Kinijos į Vilnių per 9 dienas. Traukiniai išvyksta kiekviena penktadienį.

Mes organizuojame gabenimo procesą:

  • Priklausomai nuo pristatymo sąlygų (EXW, FOB, CIF ) paimame prekes iš siuntėjo arba siuntėjas atveža Į mūsų sandėlius Kinijoje.
  • Surinkimo terminalai: Xian, Shanghai, Yiwu, Ningbo, Shenzhen, Ningbo.
  • Pristatymas iš sandėlių į Xian krovinių geležinkelio stotį
  • Išsiuntimas iš Xian į Vilnių – kiekvieną penktadienį. Tranzito laikas 9 dienos.
  • Pristatymas iš Vilniaus iki gavėjo durų 1 diena.
  • Krovinio draudimas
  • Exporto ir importo muitinės procedūras.

Jūrų transportas

Mūsų įmonė turi sutartis ir dirba su visomis konteinerių gabenimo ir jūrų keltų linijomis. Todėl esame  tikri jog pasiūlysime geriausią maršrutą savo klientams. Darbuotojų patirtis ir atsidavimas savo darbui neleis nuvilti klientų ir pasiūlys naujų logistikos schemų. Klaipėdos ar bet kuriame kitame uoste visus krovinius priimsime operatyviai ir sklandžiai. Atvešime, perkrausime, sandėliuosime, sumokėsime, išmuitinsime. 

Mūsų galimybės:

Krovinių gabenimas konteineriais į Didižiaja Britaniją, Airiją, Ispaniją, Portugaliją, Italiją, Graikiją, Turkiją. Tai pigesnė alternatyva sausumos transportui.
Krovinių gabenimas konteineriais iš Azijos, Kinijos, Amerikos, Pietų Amerikos, Afrikos, Australijos.
Dalinių krovinių gabenimas iš Kinijos, Amerikos.
Negabartinių krovinių plukdymas.
Šaldytų krovinių gabenimas.
Skystų ir pavojingų krovinių gabenimas.
Laivų frachtavimas.

Sausumos transportas

Pilnų ir dalinių krovinių pervežimas įvairių tipų sunkvežimiais. Vežame Europos Sąjungos teritorijoje, į Rusiją, tolimają Rusiją, Baltarusiją, Ukrainą, Kazachstaną ir Uzbekistaną. Tik patikimi ir laiko patikrinti vairuotojai saugiai pristatys jūsų krovinį į reikiamą vietą, atliksime visus muitnės formalumus. Viskas ko reikia mūsų klientams, tai vieno skambučio.

Mūsų galimybės:
Dalinių krovinių pervežimas – Europoje, Rusijoje, Euroazijoje.
Pilnų krovinių pervežimas – Europoje, Rusijoje, Kazakstane, Uzbekistane.
Šaldytų ir temperatūrinių krovinių pervežimas  – Europoje, Rusijoje, Kazakstane, Uzbekistane.Express pristatymo paslaugos iš Europos į Rusiją.

 

Oro transportas

Kasdien skirtingomis oro linijomis gabaneme skubius krovinius iš Azijos, Europos į įvairias pasaulio šalis. Krovinių gabenimas oru reikalauja daug specifinių žinių, todėl per daugelį metų atrinkti partneriai, patikrintos oro linijos ir sustyguotas mūsų darbuotojų darbas, užtikrins greitą ir saugų krovinio pristatymą. Tinkamai paruošti dokumentai išvykimo metu leidžia krovinį greitai ir be papildomų išlaidų pasiimti atvykimo oro uoste. Susisiekite su mumis ir mes patarsime kaip saugiai paruošti krovinį, suforminti dokumentus. Apmokėsime visus oro uosto terminalo mokesčius, importo mokesčius (DDP), pristatysime krovinį iki durų.