Konteinerių pervežimas RU

Konteinerių pervežimas yra pagrindinis krovinių gabenimo jūromis būdas tiek dėl praktiškumo, tiek dėl įvairiapusiško konteinerių panaudojimo galimybių. Galite gabenti bet kokius stambesnius krovinius – patyrusi mūsų komanda sukomplektuos Jūsų krovinį ir pasiūlys puikų kainos ir kokybės santykį. Konteinerių pervežimas itin patogus didelius krovinius turinčioms įmonėms, nes visą krovinį galima į pristatymo vietą nuplukdyti ir vienu laivu, kas sunkiai įsivaizduojama gabenant krovinius sausuma. Taip nepatirsite jokių nepatogumų, su kuriais tenka susidurti skaidant krovinį dėl nepakankamų vežėjų pajėgumų. Mūsų siūlomas krovinių pervežimas yra puikus sprendimas ir tiems, kurių krovinio pristatymo vieta yra toliau nuo uostų ir dalį atstumo krovinys negali būti plukdomas. Turėdami didelę patirtį krovinių gabenimo visomis transporto priemonėmis patirtį, pasiūlysime kompleksinį Jūsų krovinių gabenimo sprendimą ne tik jūros, bet ir sausumos keliais. 

Konteinerių pervežimas Europoje vykdomas ne tik laivais, bet ir vilkikais. Pastarieji naudojami tuomet, kai nėra jūrų kelio iš siunčiančios šalies į priimančią arba dalį krovinio kelio reikia įveikti sausumos keliais. Tokiu būdu konteineriai iš vieno uosto į kitą atplukdomi laivais, o likusią kelio dalį iki pristatymo vietos įveikia užkelti ant vilkikų. Taip pat vykdomas ir konteinerių pervežimas Lietuvoje, kai Klaipėdos uostą pasiekę kroviniai turi toliau keliauti į kitus miestus.

Konteinerių pervežimas – patogus būdas gabenti įvairius krovinius dideliais kiekiais. Patikėkite šį rūpestį mums ir Jūs nustebsite, kaip lengva siųsti ir gauti krovinius.