Daliniai kroviniai RU

Ne vienai prekybos, gamybinei ar paslaugų įmonei kartais reikalingas krovinių transportavimas tiek Lietuvoje, tiek ir už jos ribų. Jei ieškote patikimo partnerio krovinių gabenimui ne pirmą kartą, turbūt pastebėjote, kad pilni kroviniai įmonių tinklapiuose minimi dažniau negu daliniai. Daliniai kroviniai ir jų gabenimas yra daugiau darbo reikalaujanti ir mažiau pelninga veiklos rūšis, todėl jei Jūsų turimas krovinys nėra didelis, krovinių vežėjų pasirinkimas gerokai siaurėja. Baltic Marine Spedition gali būti Jūsų partneris, jei ieškote:

• Patikimo partnerio bet kokiems savo kroviniams gabenti

• Įmonės, kuri gabena krovinius ne tik sausuma, bet ir oru bei jūra

• Patirties, kai gabenami ypatingų komplektavimo gebėjimų reikalaujantys kroviniai.

Jei esate didelė įmonė, kurios nemažą produkcijos dalį sudaro pilnai sukomplektuoti kroviniai, idealiai atitinkantys logistikos bendrovių transporto priemonių paramaterus ir pajėgumus, Jūsų partneriu gali būti bet kuri patirtį rinkoje sukaupusi įmonė. Tačiau atvejų, kai užsakovas pateikia pilnus krovinius, pasitaiko vis rečiau – globalizacija ir didėjanti konkurencija lemia kompleksinių sprendimų poreikį, todėl įmonės dažnai kooperuojasi, ieško alternatyvių pristatymo būdų arba stengiasi dirbti su lanksčiau dirbančiais partneriais. Tai leidžia visada judėti verslo diktuojamu tempu.

Daliniai kroviniai yra dažnos nedidelės įmonės problema, su kuria daugiausiai susiduriama siunčiant bandomąsias ar papildomas prekių partijas. Siekiant, kad krovinių gabenimu užsiimanti bendrovė be spyriojimųsi priimtų jūsų krovinius, laiku ir saugiai juos nugabentų ir vertintų abipusį bendradarbiavimą nenulupdama už dalinį krovinį kaip už pilną, svarbu pasirinkti patikimą logistikos partnerį. Tiek pilni, tiek daliniai kroviniai – pervešime bet kokius Jūsų krovinius. Esame profesionalų komanda, kuri dirba tai, ką moka geriausiai – rūpinasi klientų kroviniais. Patikėkite savo rūpesčius mums ir Jūs.