Krovinių pervežimas į Vokietiją

Jei vystote veiklą ir Lietuvos rinka Jūsų verslui pasidarė per ankšta, tikėtina, jog jau žvalgotės į kaimynines užsienio šalis. Nusprendus plėstis į užsienio rinkas, Jums prireiks krovinių pervežimo paslaugų. Viena iš krypčių, kuriomis UAB „Baltic Marine Spedition“ vykdo maršrutus – krovinių pervežimai į Vokietiją. Pagrindinės priežastys, kodėl vertėtų bendradarbiauti su mumis:

1) „Baltic Marine Spedition“ yra viena iš rinkos lyderių krovinių pervežimo versle;

2) Per veiklos vystymo laikotarpį įgyta daug gerosios patirties. Nuolat stengiamasi optimizuoti krovinių 3) vežimo kaštus.

3) Užtikrinamas gabenamų krovinių saugumas.

Vokietija yra viena iš didžiausių pagal gyventojų skaičių Europos šalis, kur gyventojų skaičius viršija 80 mln. Ši valstybė laikoma viena iš turtingiausių ir ekonomiškai pajėgiausių pasaulio šalių, todėl verta apsvarstyti plėtrą į šią šalį. Krovinių pervežimas į Vokietiją ir krovinių pervežimas iš Vokietijos vykdomi reguliariai, todėl galite būti ramūs, jog prekių tiekimas nenutrūks.

Jei norite atsigabenti prekių iš Vokietijos – ne problema, nes vykdomas ne tik krovinių pervežimas į Vokietiją, bet ir krovinių pervežimas iš Vokietijos. Lyginant krovinių pervežimų skaičių į kitas šalis, krovinių pervežimai iš Vokietijos sudaro nemažą dalį. Jei dar kyla abejonių, kurią logistikos bendrovę pasirinkti, „Baltic Marine Spedition“ išskirtinumas – greitas krovinių pervežimas į Vokietiją.

Visos „Baltic Marine“ logistikos paslaugos teikiamos su garantija, todėl krovinių pervežimas į Vokietiją ar krovinių pervežimas iš Vokietijos yra visiškai saugus. Kiekvienam klientui pateikiamas asmeninis pasiūlymas ir sudaromas individualus krovinio gabenimo maršrutas, atsižvelgiant į reikalavimus, pristatymo terminą ir t.t. UAB „Baltic Marine Spedition“ verslo parteriams padeda vystyti ir didinti pardavimų apimtis, prisideda prie šalies eksporto ir importo augimo.

Jei turite klausimų dėl transportavimo kaštų, krovinio saugumo ar vykdomų transportavimo krypčių, maloniai į juos atsakysime.

Nereikia daugiau abejonių ir svarstymų, nes „Baltic Marine Spedition“ vardas visiems klientams asocijuojasi tik su vienintele fraze – patikimas ir saugus krovinių pervežimas iš Vokietijos ir krovinių pervežimas į Vokietiją.