Krovinių pervežimas į Šveicariją

Stiprėjant Lietuvos ekonomikai, šalies viduje sukuriama daugiau prekių, tuomet padaugėja įmonių, kurios domisi, ar vykdomas krovinių pervežimas į Šveicariją. Taip, „Baltic Marine Spedition“ teikia šią paslaugą. Kad krovininiai automobiliai nevažinėtų veltui, kartu derinami išvykimo/ atvykimo maršrutai – užsakoma paslauga krovinių pervežimas iš Šveicarijos. Šveicarija – viena turtingiausių ir ekonomiškai stipriausių valstybių, tad krovinių gabenimas šalies viduje – kasdienybė.

Kokių krovinių pervežimas į Šveicariją iš Lietuvos populiariausias? Paskutiniu metu gabenama jautiena, baldai, plastikas bei jo gaminiai. Lietuviai sėkmingai importuoja transporto priemones, medicinos įrangą, tokias prabangos prekes kaip laikrodžiai, prestižinė kosmetika. Tad krovinių pervežimas iš Šveicarijos taip pat vyksta nenutrūkstamai.

Jeigu jums įdomu sekti importo/ eksporto tendencijas bei numatyti ateities perspektyvas, galima apžvelgti naujausią statistiką. Praeitais metais krovinių pervežimas į Šveicariją nebuvo daugiausiai dėmesio sulaukusi paslauga, nes Lietuvos eksportas sudarė 132.57 mln. litų (38.38 mln. eurų) ir, lyginant su ankstesniais metais, sumažėjo 15.80 proc. Jei eksporto kreivė krenta žemyn, tai importo atvirkščiai – kyla į viršų ir gana sparčiai. Lietuvos importas siekė 253,18 mln. litų (73,30 mln. eurų) ir lyginant su praeitais metais, padidėjo 59,43 proc. Tą puikiai pajuto ir „Baltic Marine Spedition“, nes pernai krovinių pervežimas iš Šveicarijos pareikalavo daugiau pastangų ir sumanesnio planavimo.

Įsitikinome, kad krovinių pervežimai iš Šveicarijos – išties paklausūs. Tad kas dažniausiai gabenama juose, ką lietuviai pamėgo ir, vargu, ar galėtų atsisakyti? Šveicariški gaminiai pamažu užkariauja namus: interjere statomi išskirtinio stiliaus baldai, instaliuojami elektros prietaisai, virtuvėje karaliauja šveicariški indai, vonios kambaryje – šveicariškos kūno priežiūros priemonės. Gaila, tačiau patiems lietuviams dar reikia atrasti tai, ką geriausio galime pasiūlyti šveicarams. O atradus užpildyti neišnaudotas nišas, kad krovinių pervežimai į Šveicariją prilygtų kroviniams iš Šveicarijos.

Sulaukėme kelių užklausų, ar vykdomas greitas krovinių pervežimas į Šveicariją. Taip, norime pabrėžti, kad krovinius į Šveicariją galite gabenti ne tik skubiai, bet ir saugiai. Taip pat užbėgsime jūsų klausimams už akių, primindami jog galimas pavojingų krovinių pervežimas į Šveicariją arba negabaritinių krovinių pervežimas iš Šveicarijos.