Krovinių pervežimas į Švediją

Atkūrus nepriklausomybę, viena iš didžiausią dėmesį augančiai Lietuvos ekonomikai skyrusių valstybių buvo Švedija. Turtinga, ekonomiškai išsivysčiusi Skandinavijos valstybė iki šiol daugelyje sričių yra pavyzdys, į kurį lygiuojamasi tiek reformuojant valstybinių institucijų veiklą, tiek perimant privataus kapitalo bendrovių valdymo ir veiklos vystymo modelį. Per dvidešimt metų Lietuvos bendrovėms žymiai pažengus į priekį, vis paklausesnė tampa Lietuvos įmonių produkcija Švedijoje. Į šią šalį gabenama daugelis skirtingų ūkio produktų – nuo maisto iki drabužių ar net nišinių sunkiosios pramonės produktų.

Krovinių pervežimas į Švediją / iš Švedijos yra vienas iš procesų, užtikrinančių sėkmingą dviejų valstybių įmonių bendradarbiavimą ir augančių šalių ekonomikos santykių plėtojimą. Kadangi Švedija nėra viena iš populiariausių mūsų šalies bendrovių eksporto krypčių, rinkoje nedaugelis logistikos kompanijų gali pasigirti patirtimi pristatant krovinius į Švediją ar kitas Skandinavijos šalis – greičiau tai individualių įmonių savininkai, krovininiais mikroautobusais pristatantys siuntas ten gyvenantiems tautiečiams. Todėl itin svarbus tampa importuojančios ar eksportuojančios gamybinės – prekybinės įmonės ir patikimos logistikos kompanijos bendradarbiavimas.

Krovinių pervežimas į Švediją ar iš Švedijos yra viena iš mūsų teikiamų paslaugų. Veždami krovinius į skirtingas Švedijos vietoves pažinome maršrutus, ir turėjiome galimybes optimizuoti krovinių gabenimo kaštus, todėl galime pasiūlyti pamatuotus sprendimus.

Greitas krovinių pervežimas į Švediją kartais gali būti lemiamas veiksnys, užtikrinantis skandinaviškos bendrovės norą pirkti jūsų parduodamą produkciją savo rinkoje. Jums tai puiki proga užsitikrinti pastovų pajamų šaltinį diversifikuojant rizikas – Skandinavijos šaalių bendrovės garsėja tiksliais apmokėjimais. Tačiau krovinių pervežimai į Švediją ar iš Švedijos bus savalaikiai tik tuomet, jei jūsų užsakymus atliks patikimas partneris. Lietuvą nuo Švedijos skiria Baltijos jūra, todėl pristatant krovinius į šią šalį tenka pasitelkti įvairius logistikos sprendimus – sandėliavimą, krovininių automobilių panaudojimą, gabenimo jūros transportu galimybes. Tai reikalauja didesnių pajėgumų ir patirties organizuojant krovinių gabenimą skirtingais būdais.

Baltic Marine turi sukaupusi reikiamą patirtį ir kartu su partneriais gali pasiūlyti sprendimus, patenkinsiančius ir didžiausių tarptautinių bendrovių poreikius. Susisiekite, ir krovinių pervežimas į Švediją ar iš Švedijos Jums taps tik kelių minučių reikalu pasirašant sutartį.