Krovinių pervežimas į Rusiją

Rusija yra viena iš pagrindinių Lietuvos ekonomikos partnerių ir krovinių pervežimas į Rusiją yra dažnos eksportuojančios įmonės rūpestis. Dauguma Lietuvos logistikos kompanijų, siekdamos minimalizuoti riziką, teikia krovinių gabenimo į Europos Sąjungos šalis, ypač vakarines, paslaugas, o krovinių gabenimu į buvusias Nepriklausomos valstybių sandraugos šalis specializuojasi tik neddelė dalis įmonių.

Baltic Marine – viena iš nedaugelio bendrovių, kurioms puikiai pažšstami maršrutai, kuriais vykdomas krovinių pervežimas į Rusiją ar iš Rusijos bei kitų rytų Europos – vidurio Azijos šalių.

Krovinių gabenimas į Rusiją / iš Rusijos yra specifinis krovinių pristatymo sprendimas dėl daugelio niuansų – kelių, krovinių pervežimą bei kelių eismą reguliuojančių taisyklių bei asmenų, nepastovios importo / eksporto politikos. Todėl įmonėms, tiekiančioms produkciją į Rusiją ar atsivežančioms žaliavas įiš didžiosios kaimynės, krovinių pervežimas į Rusiją / iš Rusijos yra ypatingai svarbus. Galime pasirūpinti, kad jis būtų saugus ir savalaikis – jūs patikite mums krovinį, o mes pasirūpiname jo pristatymu bet kuriame Rusijos mieste.

Tolimi atstumai ir rizikos veiksniai nebūtinai reikš didelę paslaugų kainą, jei pasirinksite tinkamą partnerį – logistikos kompaniją. Ilgalaikiu bendradarbiavimu suinteresuota krovinių pervežimo bendrovė, prieš nurodydama kainą, tiksliai išsiaiškins Jūsų poreikius, parinks optimaliausią krovinių pristatymo būdą, nurodys galimus maršrutus ir apskaičiuos pristatymo laiką bei kilometražą ir tik tada pateiks konkretų pasiūlymą. Kaina nėra ir negali būti lemiantis veiksnys, todėl prieš pasirenkant partnerį krovinių gabenimui į NVS šalis, rekomenduojame pasidomėti įmonių veiklos istoriją bei galimybėmis užtikrinti nuostolių atlyginimą imantis rizikingesnių užsakymų. Kroviniai į Rusiją sudaro didelę dalį mūsų gabenamų krovinių, todėl per veiklos metus sukaupėme patirtį, reikalingą laiku, saugiai ir pakankamai ekonomiškai pristatant klientų krovinius nuo Sankt Peterburgo iki rytinių Rusijos sienų.

Jau vežate krovinius į Rusiją su kita logistikos bendrove? Pateikite užklausą ir turėsite galimybę pasirinkti Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį pasiūlymą!