Krovinių pervežimas į Prancūziją

Ieškote verslo partnerių Prancūzijoje? UAB „Baltic Marine Spedition“ pervežimo paslaugas teikia visoje Europoje, įskaitant ir Prancūziją. Nenutrūkstamas krovinių pervežimas į Prancūziją ir krovinių pervežimas iš Prancūzijos vykdomas jau kelerius metus. Prancūzija – šalis turinti ne tik užjūrio teritorijų visame pasaulyje, bet ir vieną iš didžiausių transporto tinklų. Kartą užsimezgę Lietuvos ir Prancūzijos prekybos santykiai vystomi iki šių dienų.

Itin paprasta taisyklė, kurią žino visi verslo žmonės – norint generuoti pajamas, būtinas išlaidų apkarpymas. Tačiau kaip tą padaryti realiai? Patirsite vienus iš mažiausių transportavimo kaštų, jei krovinių pervežimas į Prancūziją ar krovinių pervežimas iš Prancūzijos bus organizuojamas ir vykdomas profesionalios logistikos kompanijos.

Viena iš savybių, kuriomis pasižymi UAB „Baltic Marine Spedition“ yra greitas krovinių pervežimas į Prancūziją. Į kiekvieną krovinį, nepriklausomai nuo transportuojamo kiekio, krovinio vertės, miesto ar galutinio krovinio tikslo, žiūrima itin atsakingai. Kiekvieną kartą sudaromas individualus krovinio kelionės maršrutas, apgalvojant smulkiausias detales, kad nuo sudaryto plano būtų nukrypstama minimaliai. Dar vienas privalumas – visiems kroviniams suteikiamos garantijos. Vadovaujamasi taisykle – laikas pinigai.

Žvelgiant į Lietuvos ir Prancūzijos prekybinius santykius, kasmet fiksuojamas didesnis prekių eksportas nei importas. Vadinasi, krovinių pervežimai į Prancūziją sudaro didesnę pervežimų dalį nei krovinių pervežimai iš Prancūzijos. Didžiausią lietuviškos kilmės prekių eksporto į Prancūziją dalį sudaro mineralinis kuras, maisto pramonės, ekologiškų produktų, farmacijos produktų, kosmetikos, medienos, spausdintų knygų ir poligrafijos dirbiniai, taip pat įvairūs chemikalai, drabužiai, metalo apdirbimo produktai ir baldai.

Ką daryti, jei turite nestandartinių išmatavimų krovinį? Logistikos bendrovė gali gabenti įvairių išmatavimų krovinius, įskaitant negabaritinius ir sunkiuosius krovinius. Atsižvelgiant į krovinio pristatymo terminą krovinių pervežimas į Prancūziją arba krovinių pervežimas iš Prancūzijos gali būti organizuojamas skirtingu transportu ir pristatomas į sandėlį įvairiais keliais: oro, sausumos ar vandens.

Jei Jūsų verslo plėtrai reikalingas krovinių pervežimas į Prancūziją ar logistikos paslaugos priešinga kryptimi – krovinių pervežimas iš Prancūzijos, ieškokite patikimos transportavimo paslaugas teikiančios bendrovės. UAB „Baltic Marine Spedition“ pasižymi optimizuotu paslaugų teikimu ir individualiais sprendimais kiekvienam klientui.