Krovinių pervežimas į Portugaliją

Krovinių pervežimas į Portugaliją – nėra toks sudėtingas, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio. Nors šalis nuo Lietuvos nutolusi beveik 3000 kilometrų, atstumas šiandien kvovinių gabenimui – ne kliūtis. Importas iš Portugalijos mažesnis, bet sulaukiame krovinių ir iš šios šalies, tad Lietuvos verslininkams krovinių pervežimas iš Portugalijos išlieka aktualia paslauga.

Krovinių pervežimas į Portugaliją iš Lietuvos vyksta nuolat. Daugiausiai eksportuojami naftos produktai, grūdai, kailiai. Nuo šių metų pastebimas didelis susidomėjimas lietuviška žvėriena. Ši šalis nėra tarp eksporto lyderių, tačiau mūsų įmonėje krovinių pervežimas į Portugaliją – itin paklausus.

Lietuvos verslininkai, nepaisant to, kad Portugalija nuo Lietuvos nutolusi labiausiai Europoje, sudaro vis daugiau pelningų sandorių ir sėkmingai vysto dvišalius ekonominius santykius. Prekių iš Portugalijos į Lietuvą atkeliauja ne tiek daug, kiek jų iškeliauja į šią šalį. Pagrindinės importo prekės: turbinos, medvilnė, plastiko produktai, elektros prietaisai. Krovinių pervežimas iš Portugalijos taip pat paklausus tarp aliejaus, vyno, tekstilės, optinių ir kitų tiksliųjų prietaisų eksportuotojų.

Krovinių pervežimai į Portugaliją yra paklausesni nei krovinių pervežimai iš Portugalijos. Tai puikiai atsispindi naujausioje 2011 m. statistikoje. Lietuvos eksportas į Portugaliją sudarė 175,26 mln. litų (50,75 mln. eurų) ir, lyginant su 2010 m., padidėjo 29,71 proc. Paslauga krovinių pervežimas iš Portugalijos nėra pagrindinė, tačiau būtina. Tai liudija ir statistiniai duomenys. Lietuvos importas iš Portugalijos siekė 58,37 mln. litų (16,90 mln. eurų) ir, lyginant su 2010 m., padidėjo 24,56 proc.

Greitas krovinių pervežimas į Portugaliją vykdomas tuomet, kai klientas to pageidauja. Taip pat galima užsisakyti papildomas paslaugas (sandėliavimą, kontrolę, importo, eksporto ir tranzito procedūras ir pan.) ar jų kompleksą, kad krovinių pervežimas į Portugaliją nekeltų jokių rūpesčių. Pilnų ir dalinių krovinių pervežimas iš Portugalijos/ į Portugaliją siūlomas įvairių tipų sunkvežimiais. Kad išvengtumėte nesklandumų, gabenant krovinius, geriausia juos patikėti ilgametę patirtį turinčiai profesionaliai įmonei bei planuoti kiek galima iš anksto.