Krovinių pervežimas į Norvegiją

Dujų, naftos ir kitų gamtinių išteklių turtinga Norvegija pritraukė daugybę lietuvių, kurie nuo Oslo iki Trondheimo ir šiauriau dirba, mokosi ar kuria verslus. Atiradus laisvo keleivių ir prekių judėjimo galimybei gerokai suintensyvėjo šalių tarpusavio prekyba – jos apimtys didėja kiekvienais metais. Oslas, Bergenas, Trondheimas, Stavangeris – tai tike kelios destinacijos, kur keliauja lietuvių gabenami ar pergabenami kroviniai. Krovinių pervežimas į Norvegiją ar iš Norvegijos tampa paklausia paslauga tiek tarp imigrantų iš Lietuvos bei kaimyninių valstybių piliečių, tiek tarp vidutinio ir stambesnio Lietuvos, Lenkijos, Norvegijos verslo įmonių.

Didžiuosiuose šalies miestuose nesudėtinga rasti produkcijos, turinčios lietuviškas šaknis – pagaminta Lietuvoje, tačiau parduodama su norvegiška etikete. Kai kurie produktai, pavyzdžiui, alus, kaip ypatingos vertės ir kokybės produktas, parduodamas su lietuviškomis etiketėmis – vietos lietuviškoms prekėms yra, tereikia tik įgyti partnerių Norvegijoje pasitikėjimą.

Vienas iš pasitikėjimą didinančių veiksnių yra greitas krovinių pervežimas į Norvegiją – kartais diena gali lemti, ar norvegai prekiaus lietuviška ar lenkiška produkcija. Santykiai Norvegijoje mezgami pakankamai sunkiai, tačiau ilgam, todėl vienas partneris gali reikšti ilgą bendradarbiavimą ir pastovią apyvartą. Krovinių pervežimai į Norvegiją ar iš Norvegijos palaipsniui gali didėti, didinant ir įmonės pajamas – tam reikalingas patikimas vežėjas. Rekomenduojame partnerį krovinių pervežimui rinktis ne pahal kainą – galite rasti krovininį mikroautobusą, kurio talpos nepakaks ir bandomajai jūsų produkcijos linijai pristatyti, o su Skandinavijos bendrovėmis jau dirbusią, savo atsakomybę apdraudusią logistikos bendrovę.

Norvegija yra Vakarų Skandinavijos valstybė, į kurią kroviniai pasiekia dažniausiai kompleksinio gabenimo būdu – dalį kelio krovinius gabenant autotransportu (vilkikais), o dalį jūra, arba oru. Taip kroviniai pristatomi greičiau bei saugiau, ypač, jei tai – greito apyvartumo prekės. Koks krovinys bebūtų, parinksime tinkamą maršrutą ir geriausias krovinių pristatymo priemones.

Baltic Marine – tai savalaikis krovinių pervežimas į Norvegiją optimaliai parinktu maršrutu ir protinga kaina.