Krovinių pervežimas į Lenkiją

Pastarąjį dešimtmetį itin suaktyvėjus Lietuvos ir Lenkijos ekonominiam bendradarbiavimui bei atsivėrus laisvos prekybos bei žmonių judėjimo keliams tarp šalių, gerokai padidėjo krovinių pervežimas iš Lenkijos. Kadangi Lenkija viena svarbiausių Lietuvos ekonomikos partnerių, krovinių pervežimas į Lenkiją ir iš jos yra svarbi paslauga daugeliui įmonių, plėtojančių prekybinius ryšius su Lenkijos bendrovėmis.

Pervežimai Lenkijos keliais, tiek pristatant krovinius Lenkijoje, tiek kertant jos sieną ir vežant krovinius toliau į Vakarų Europą, sudaro didelę dalį Lietuvos įmonių bendro eksporto ir reikalauja nemažų krovinių vežėjų pajėgumų. Turėdami pakankamus žmogiškuosius ir transporto resursus, organizuojame ir užtikriname krovinių pristatymą visoje Europos Sąjungoje, tad mūsų paslaugų spektre yra ir krovinių pervežimas iš Lenkijos / į Lenkiją.

Saugus ir greitas krovinių gabenimas Lenkijos partneriams gali būti Jūsų privalumu konkurencinėje kovoje siekiant įsitvirtinti didelėje kaimyninėje rinkoje, todėl patikimas partneris, kuriam gali būti patikėtas krovinių pervežimas, yra itin svarbu.

Gabename tiek pilnus, tiek dalinius krovinius, todėl Jūsų patogumui galime pervežti ir nedidelius (nuo 1 t. svorio) krovinius, sukomplektavę juos kartu su kitais. Krovinių pervežimas į Lenkiją vykdomas vilkikais, kroviniai pristatomi itin greitai. Jei importuojate prekes iš Lenkijos ir Jums reikalingas ilgalaikis partneris reguliariems krovinių pervežimams, susisiekite su mumis ir mes pateiksime Jums optimalų pasiūlymą.

Įvertinę Jūsų poreikius, pasiūlysime Jums tinkamiausią krovinių gabenimo būdą ir pasirūpinsime visais krovinio pervežimo rūpesčiais pradedant nuo prekių komplektavimo iki visų reikiamų importo procedūrų sutvarkymo. Visi sprendimai iš vienų rankų leis Jums sutaupyti laiko, nes nieko nereikės daryti patiems, bei lėšų, nes visus sprendimus gausite iš vienų rankų.

Krovinių pervežimas į Lenkiją ar iš Lenkijos – dažnai mūsų teikiama paslauga, tad esame sukaupę patirtį gabenant krovinius į visas Lenkijos vietoves, žinome greičiausius kelius ir todėl esame patrauklus partneris tiek mažesnius, tiek didesnius krovinius gabenti norintiems klientams.

Pateikite užklausimą ir mes su Jumis susisieksime aptarti geriausias krovinių pristatymo galimybes.