Krovinių pervežimas į Didžiają Britaniją (Angliją)

Didžiausia lietuvių diaspora užsienyje kadaise buvo Jungtinėse Amerikos valstijose, o dabar tai – Jungtinė Karalystė su sostine Londonu priešakyje. Beveik kiekviename Londono rajone galima rasti lietuviškų prekių parduotuvę, kiekviename mieste ar miestelyje išgirsti lietuvių kalbą. Tokioje multikultūrineje visuomenėje išsivysto įvairių prekių paklausa, o Jungtinės Karalystės ekonomika, būdama tarp dešimties didžiausių pasaulio ekonomikų, sudaro galimybes daugelio šalių verslui didinti apyvartą importuojant ir eksportuojant prekes.

Jau ne pirmus metus į Jungtinę Karalystę nuolat keliauja pilni vilkikai įvairios produkcijos, skirtos tiek ten gyvenantiems lietuviams, tiek Jungtinės Karalystės piliečiams. Maistas, drabužiai, lengvoji ir sunkioji pramonė – šešiasdešimties milijonų gyventojų šalyje savo rinką randa daugelio kompanijų gaminiai. Tad ko reikia norint prekiauti su Anglija? Ryšių su vietinėmis kompanijomis ir patikimo vežėjo.

Krovinių pervežimas į Didžiąją Britaniją ar iš jos yra pakankamai išvystyta paslaugų sritis, tačiau gerokai skiriasi paslaugų kaina, kokybė, pajėgumai. Jei siuntas gyventojams pristato daugiausiai privatūs vežėjai, zujantys krovininiais mikroautobusais, tai verslui reikia logistikos kompanijos, galinčios krovinius pristatyti vilkikais, laivais ar krovininiais lėktuvais.

Krovinių pervežimai į Angliją vykdomi nuolat ir ne tik į didžiuosius šalies miestus – Londoną, Mančesterį ar Birmingemą, todėl puikiai pažįstame kelius, žinome kaip krovinius pristatyti greičiau, pigiau ir saugiau. Krovinių pervežimas į Angliją ar iš Anglijos sudaro tik neddelę dalį mūsų paslaugų spektro, todėl jei Jūsų veiklos arealas yra visa Europa, Jūs nerasite geresnio partnerio.

Krovinių pervežimas į Didžiąją Britaniją ir iš jos yra vienas iš mūsų arkliukų dėl sukauptos patirties ir turimų ryšių – gabendami Jūsų krovinius galime ne tik užtikrinti saugų jų pristatymą, tačiau ir padėti užmegzti ryšius su potencialiais partneriais ar klientais. Pristatydami krovinius galime ir išplatinti jūsų reklaminę medžiagą ar susisiekti su Jūsų nurodytais asmenimis ir perduoti asmenines siuntas.

Baltic Marine – užtikrintas ir greitas krovinių pervežimas į Didžiąją Britaniją ir iš jos.