Krovinių pervežimas į Daniją

Danija yra ekonomiškai stipri šalis, su kuria palaipsniui didėja užsienio prekybos apimtys, tad vis svarbesnis tampa ir krovinių pervežimas į Daniją ar iš jos. Ne pirmus metus mūsų vykdomas krovinių gabenimas iš Danijos leido puikiai pažinti kelius ir optimizuoti krovinių pristatymą į šią Skandinavijos šalį. Kadangi Danija daugeliui lietuviškų įmonių dar neatrasta, kroviniai į Daniją sudaro tik nedidelę dalį visų Lietuvos vežėjų gabenamų krovinių ir įmonių, kurių paslaugų spektre yra krovinių pervežimas į Daniją ar iš Danijos, yra nedaug.

Danija yra technologiškai išsivysčiusi šalis, kurioje itin stiprus žemės ūkis, todėl ji gali būti įdomi kaip eksporto rinka daugeliui aukštųjų technologijų ar žaliavas žemės ūkio įmonėms tiekiančių Lietuvos bendrovių. Turbūt pagrindinė problema, sąlygojanti nedideles krovinių gabenimo į Daniją ar iš jos apimtis yra ne rinkos dydis, o jos nežinojimas. Užmezgus ryšius su dominančios ūkio šakos įmonėmis Danijoje, greitas krovinių pervežimas į Daniją gali būti jūsų sėkmės paslaptis, nes danai kaip ir vokiečiai vertina terminų laikymąsi, gerą kainos ir kokybės santykį, kurį lietuviai daugeliu atvejų gali pasiūlyti dėl sąlyginai nebrangios darbo jėgos ir aukštos kvalifikacijos specialistų. Danai, nors geografiškai ir nebūdami Skandinavijos pusiasalio dalimi, daugeliu savybių, verslo supratimu, ekonomikos pajėgumu lygiuojasi greta norvegų, švedų ar suomių, todėl privalumų turi įmonės, kurios su Skandinavija jau yra plėtojusios bendrą verslą ar bent užmezgusios ryšių. Čia gali padėti ir abiejų šalių prekybos / komercijos rūmai.

Krovinių pervežimas į Daniją vykdomas automobilių keliais, gabenant krovinius vilkikais, arba jūra, gabenant krovinius konteineriuose laivais. Krovinių pervežimas iš Danijos gali būti vykdomas prieš tai pristačius krovinį į šią šalį, arba vienpusis. Siekiant užsakovui optimalesnės krovinių pristatymo kainos paprastai kroviniai gabenami abejomis kryptimis, taip mažinant išlaidas ir didinant transporto priemonių panaudojimo efektyvumą.

Saugiai ir greitai nugabensime jūsų krovinius į Daniją ir savo kompetencijos ribose konsultuosime krovinių pristatymo galimybių klausimais, jei dar tik svarstote apie bendradarbiavimą su Danijos įmonėmis.