Krovinių gabenimas į Rusiją

Vieną didžiausių krovinių gabenimo srautų sudaro kroviniai, gabenami į slaviškas kaimynines valstybes – į Rusiją ir Baltarusiją. Visgi, kur kas daugiau logistikos bendrovių krovinius gabena į vidurio ir vakarų Europos valstybes. Tarptautiniai kroviniai, jų gabenimas turi savo specifiką kiekviename regione. Logistikos bendrovė turi arba būti didelė, arba specializuotis krovinių pervežimuose kuria nors kryptimi, jei nori tai daryti gerai. Būtent todėl nuo pat veiklos pradžios, matydami poreikį paslaugų įmonių, kurių veikla būtų krovinių pervežimas į Rusiją, orientavomės ir į rytinę Europos dalį. Šiandien toks mūsų pasirinkimas džiugina ne vieną su Rusijos federacijoje įsikūrusiomis kompanijomis bendradarbiaujančią įmonę.

Krovinių gabenimas į Rusiją yra viena iš kelių mūsų specializacijos krypčių. Turime sukaupę pakankamą patirtį dirbant su Rusijos ir kitų NVS šalių rinkomis, puikiai pažįstame kelius ir reguliuojančią sistemą, todėl galime pasiūlyti krovinių gabenimo sprendimus, kurių negalės pasiūlyti kitos bendrovės. Tiek pilni, tiek daliniai kroviniai į Rusiją pervežami kiekvieną savaitę, neaplenkiant nei vieno Rusijos miesto.

Jei siekiate įsitvirtinti Rusijos rinkoje ar tiesiog turite partnerių/klientų, kuriems reikia pristatyti prekes, mūsų siūlomas krovinių gabenimas į Rusiją visiškai pateisins Jūsų lūkesčius. Pristatysime krovinius saugiai ir laiku į bet kurį tašką visoje Rusijoje bei Kazachstane. 

Patikimas krovinių gabenimas į Rusiją gali būti Jūsų sėkmės priežastis, jei iki šiol į eksporto rinkų sąrašą Rusijos nepavykdavo įtraukti būtent dėl pristatymo problemų. Siekiame ilgalaikio bendradarbiavimo, todėl suprasdami tokios partnerystės naudą abiems pusėms bei pritardami iniciatyvai skatinti mūsų šalies verslininkų eksportą, pasiūlysime Jums palankų kainos ir kokybės santykį. 

Jau vežate krovinius į Rusiją su kita logistikos bendrove? Pateikite užklausą ir turėsite galimybę pasirinkti Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį pasiūlymą.

Baltic Marine Spedition – Jūsų partneris rytuose.