Sandėliavimo paslaugos, sandėliavimas EN

Sandėliavimas, anksčiau daugelio neteisingai tapatintas su paprastu prekių laikymu didelio ploto patalpose, griežtėjant įvairių teisės aktų nustatytiems reikalavimams, tapo svarbia krovinių transportavimo proceso dalimi. Kiekvienai gamybinei ar prekybinei įmonei reikalingos kokybiškos sandėliavimo paslaugos, kurias šiandien, esant tokiems tempams, ne visi sandėliavimo patalpas turintys paslaugų teikėjai gali užtikrinti. Sandėliavimas seniai nebėra vien tik prekių saugojimas ruošiantis jų tolesnei distribucijai – tai ištisas paslaugų kompleksas, kurio paskirtis – garantuoti tinkamą prekių išlaikymą ir parengimą jų eksportui, pardavimui ar perkėlimui. Skiriant didesnį dėmesį kokybiškam krovinių sandėliavimui minimalizuojama prekių deformavimo, gedimų, galiojimo terminų pasibaigimo sandėliavimo laikotarpiu rizika, todėl tinkamai pasirinktas sandėliavimo paslaugas teikiantis partneris visada yra teisingas sprendimas. Patirtis įgyvendinant įvairaus sudėtingumo logistikos sprendimus tik patvirtino kokios svarbios sandėliavimo paslaugos visame krovinių transportavimo procese, todėl neapsiriksite, patikėję savo krovinius mums.

Esame kompleksinius krovinių transportavimo sprendimus įgyvendinanti įmonė, todėl galime pasiūlyti išplėstinį sandėliavimo paslaugų spektrą:

• Krovinių ant padėklų ir kitų krovinių iškrovimas ir pakrovimas;

• Prekių / krovinių sandėliavimas mūsų patalpose;

• Prekių / krovinių rūšiavimas, ženklinimas, tvirtinimas, tikrinimas,

• Prekių / krovinių kontrolės paslaugos;

• Visos muitinės tarpininkų paslaugos. Importo, eksporto ir tranzito procedūrų tvarkymas, dokumentų pildymas, ataskaitų teikimas.

Mūsų teikiamos paslaugos užtikrins tinkamą Jūsų krovinių sandėliavimo ir susijusių poreikių patenkinimą minimaliomis sąnaudomis. Jei turite krovinį, pagal jūsų pageidavimus ir poreikius juos surūšiuosime, atitinkamai paženklinsime ir sutikrinsime kiekį, garantuosime visus reikalavimus atitinkančias jo laikymo sąlygas.

Mūsų siūlomos sandėliavimo paslaugos apima ir muitinės tarpininkų paslaugas, kas Jums leis sutaupyti ir laiko, ir pinigų, visus rūpesčius patikint vienam partneriui.

Turėdami reikiamą patirtį ir įvairių įmonių logistikos poreikius patenkinančius transporto ir žmogiškuosius pajėgumus, galime pasirūpinti jūsų krovinių pakrovimu ir parengimu transportavimui, užtikrinti saugojimą ir komplektavimą, taip maksimaliai išvaduojant Jus nuo šių rūpesčių. Pasirūpinsime visa reikiama dokumentacija, sutvarkysime biurokratines procedūras. Mūsų paslaugos – Jūsų sutaupytas laikas ir pinigai.