Krovinių gabenimas EN

Daugeliui eksportuojančių/importuojančių Lietuvos įmonių aktualus krovinių gabenimas. Transporto / logistikos departamento išlaikymas yra brangus, ir dažnai toks padalinys yra neracionalus būdas kontroliuoti krovinių pristatymą. Tačiau krovinių gabenimas galimas ne tik autotransportu. Koks gabenimas – sausuma, oru ar jūra – yra tinkamiausias Jums, padės atsakyti krovinių gabenimo specialistai, turintys patirties pristatant krovinius į visus žemynus.

Krovinių pervežimas visais keliais yra mūsų duona, kurią pelnome ne be pagrindo. Nesvarbu kokio dydžio krovinį turite ir kur jis turi būti pristatytas – parinksime optimalų gabenimo būdą ir maršrutą už protingą kainą. Pasirūpinsime, kad krovinių pristatymas Jums reikštų tiesiog reikiamų dokumentų užpildymą, o visus su tuo susijusius rūpesčius prisiimsime mes.

Baltic Marine logistikos specialistams nesvetimas įvairių krovinių vežimas, todėl Jums nereikės sukti galvos kaip sukomplektuoti reikiamo dydžio krovinį ir kaip jį paruošti gabenimui – tik informuokite apie krovinį, o jo gabenimas jau bus išspręstas.

Turime sukaupę nemažą patirtį pervežant pačius įvairiausius - nestandartinius, pavojingus, birius – krovinius skirtingomis kryptimis nuo Tolimųjų Rytų iki Vakarinių Šiaurės ir Pietų Amerikos pakrančių, todėl turime itin vertingą logistikos procesų knoww-how, leidžiantį taupyti klientų pinigus ir laiką bei užtikrinti saugų ir savalaikį krovinio pristatymą.

Nesiūlome greičiausio krovinio pristatymo ar žemiausios paslaugos kainos – siūlome aukščiausios kokybės paslaugą, teikiamą patikimo partnerio. Darbuotojų kvalifikacija ir neįkainojama patirtis yra tas variklis, kurio sklandus darbas užtikrina kliento ramų miegą ir didelį pelną, kiek tą įtakoja krovinių pristatymas.

Jei Jums svarbus kokybiškas jūsų krovinių gabenimas Jūsų partneriams ar klientams, rekomenduojame ne taupyti ieškant kuo pigesnio pasiūlymo, o laimėti pasirinkus ilgalaikį, patikimą partnerį logistikos procesams koordinuoti, Baltic Marine – tinkamas pasirinkimas siekiantiems ilgalaikio naudingo bendradarbiavimo.

Daugiau informacijos rasite:

Krovinių gabenimas į Rusiją